Bezpečnostní činnost – ochrana

Elektronické zabezpečovací systémy pro průmyslové areály, rodinné domy atd….

Potřebujete mít klidnější myšlenky a spánek, když nejste přítomni ve svých nemovitostech? Nabízíme Vám různé způsoby zajištění a zabezpečení včetně různých forem signalizace, ušitých na míru pro Vaši nemovitost. 

Kamerové systémy

Potřebujete mít přehled nad pohybem po svém pozemku, nebo areálu a to i když nejste přítomni a ani v dosahu? Nabízíme různé kombinace a varianty kamerových a dohledových systému, vždy vytvořených dle Vašich přání a specifikací.

Docházkové systémy

Chcete mít přehled, kdo a jak se Vám pohybuje ve vašich nemovitostech?

Evidenční systémy

Systémy elektronických evidenčních systémů jsou potřebné hlavně v areálech, kde je vysokou prioritou informovanost o jakékoliv pohybové akivitě

Fyzická ochrana areálů, nemovitost nebo činností na volných a volně přístupných prostorách

Potřebujete střežit Vaši nemovitost nebo areá, a struktura jejich režimu vyžaduje fyzickou ostrahu? Nebo jen chcete analizovat stávající ostrahu? Vytvoříme Vám dle Vašich specifikací odbornou ochranu a střežení tak, aby její účinnost byla adekvátní požadavkům a vynaloženým nákladům.

Fyzická ochrana osob

Doprovody na jednání formou osobních strážců, Specializujeme se na zajišťování bezpečnosti během obchodních jednání, konferencí a delegací, a také na ochranu VIP osob.

Disponujeme velmi kvalitním týmem strážců a nemůže se stát, že bychom Vám přidělili člověka, který Vám nebude rozumět nebo nebude schopen plnit daný úkol.

Kromě ochrany Vašeho bezpečí zajišťujeme také výběr vhodných  prostor pro uspořádání Vašeho obchodního jednání. Prostory, které si sami určíte, Vám zajistíme tak aby jste byly ochráněni před nežádoucími osobami, ale i špionážní technikou.

Naše společnost nabízí také služby v oblasti bodyguardingu a defenzivní jízdy. Úkolem bodyguarda, neboli osobního strážce je chránit Vaši bezpečnost ve všech situacích a za všech okolností. Své bezpečí byste rozhodně neměli podceňovat, a k dosažení jeho maxima Vám pomohou naši bodyguardi. Všichni námi dodávaní ochránci jsou nejdříve podrobováni výcvikům, tak aby byli schopni zvládat jakoukoliv nestandardní vzniklou situaci a chránit zájem klienta.

Zabezpečení jednání v soukromých i veřejných prostorách

Profesionální řidič

Nabízíme služby profesionálních bezpečnostních řidičů zaměřené na defenzivní jízdu a prevenci sledování.

Při defenzivní jízdě se snaží řidič udělat maximum pro to, aby se naučil reagovat v krizových situacích a uměl jim předcházet. Úkolem řidiče je předvídat a analyzovat aktuální situaci na vozovce a minimalizovat tak nežádoucí rizika ovlivňující jeho bezpečnou jízdu

Menu

PAKD group, s.r.o., Dlouhá 33, Kladno
Email: pakdgroup@pakdgroup.cz, Web: www.pakdgroup.cz, Mobil: +420 602 306 799